24 Липня, 2024 р., 16:27
Лист ГО "Група Активної Реабілітації"
24 Липня, 2024 р., 16:23
Гуманітарний збір для мирних мешканців і військових Херсонщини!
24 Липня, 2024 р., 16:18
Про організацію Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді
24 Липня, 2024 р., 16:14
Поліцейські закликають громадян критично ставитись до дзвінків незнайомців, не довіряти сумнівним пропозиціям та відмовитись від виконання будь-яких вказівок, пов’язаних з перерахуванням коштів або наданням співрозмовнику секретних реквізитів ваших карткових рахунків.
24 Липня, 2024 р., 15:36
У рамках розслідування смертельної дорожньо-транспортної в селі Тростянець Прилуцького району поліція розшукує свідків та очевидців події.
24 Липня, 2024 р., 15:33
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в Інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку. Ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які спонукають переказати кошти під приводом швидкого та заманливого заробітку.
24 Липня, 2024 р., 15:32
Керманича з нелегальним багажем поліцейські зупинили у Прилуках. З автівки правоохоронці вилучили 15 тисяч пачок цигарок без марок акцизного податку. За цим фактом поліція під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розслідує кримінальне провадження.
24 Липня, 2024 р., 15:31
Українські військові та члени їх сімей мають право скористатись пільгами на житлово комунальні послуги. Хто має таке право, які пільги передбачені та які документи для цього потрібні у матеріалі юристів системи безоплатної правничої допомоги (БПД).