Малодівицька громада

Чернігівська область, Прилуцький район

27 Травня, 2024 р., 16:33
Інформаційні матеріали до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу (18 травня) та Дня пам’яті жертв політичних репресій (19 травня)
09 Травня, 2024 р., 15:06
За фактами незаконного виготовлення та збуту фальсифікованих тютюнових виробів співробітники слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури та за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань повідомили про підозру трьом членам організованого злочинного угруповання. Під час обшуків у зловмисників поліція вилучила сировину загальною вартістю близько 1 мільйона гривень, обладнання та інші речові докази.
09 Травня, 2024 р., 15:03
Співробітники ювенальної превенції Прилуцького райвідділу поліції спільно з патрульними, кінологами, рятувальниками та медиками провели пізнавальний захід для учнів місцевого ліцею № 10.
09 Травня, 2024 р., 15:01
За матеріалами СБУ суд виніс вирок російському військовому, який стріляв у мирних жителів Чернігівщини.
06 Травня, 2024 р., 12:47
Вкотре нагадуємо жителям нашої громади, що на території діють «Правила благоустрою Малодівицької селищної ради на 2020 -2025 р.р.», які прийняті відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів».
03 Травня, 2024 р., 09:34
З метою організації в умовах воєнного стану оздоровчої рухової активності «Спорт для всіх» 02 травня 2024 року, за ініціативою селищного голови Журавель Олени Петрівни, в селищі Мала Дівиця на центральному стадіоні відбувся благодійний фізкультурно-оздоровчий захід «Забіг, присвячений 10-ій річниці започаткування Цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України», в якому взяли участь 33 учасники різної вікової категорії.