19 сесія 8 скликання від 20.01.2022 року

1. Про створення аукціонної комісії та затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів комунальної власності Малодівицької селищної  ради.

2. ЗВІТ Малодівицького селищного голови за свою роботу та по виконанню План  (Програми) соціально-економічного та культурного розвитку Малодівицької об’єднаної територіальної громади на 2021-2022 роки за   2021  рік.

3. Про затвердження переліку об’єктів  комунальної власності Малодівицької селищної ради які підлягають приватизації.

4. Про  затвердження  старости Великодівицького старостинського округу № 3.

5. Про виплату компенсації за не використану відпустку.

6.  Про звіт селищного голови.

7. Про  членство у Всеукраїнській Асоціації сільських та селищних рад.

8. Програма підтримки діяльності у Прилуцькому районі 12 ДПРЧ (м. Прилуки) 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області в 2022 році

9. Про затвердження Програми підтримки діяльності у Прилуцькому районі 12 ДПРЧ (м.Прилуки)3 Державного пожежно-рятувального загону Головного
управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській
області в 2022 році.