36 сесія від 26.05.2020 року

1. Про  оприлюднення проекту регуляторного Акт - у проекту рішення селищної ради «Про затвердження  Положення про порядок обчислення та сплати єдиного податку на території Малодівицької селищної радита встановлення ставок із сплати єдиного податку на 2021 рік»;

2. Про  оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення селищної  ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік»

3. Про  оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення селищної ради «Про затвердження ставок мінімальної місячної оренди 1 м² нерухомості»

4. Про  оприлюднення проекту регуляторного акту проекту рішення селищної ради «Про  встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік»

5. Про  оприлюднення проекту регуляторного акт у проекту рішення селищної ради «Про  встановлення ставки із транспортного податку на 2021 рік»

6. Про  оприлюднення проекту регуляторного Акт - у проекту рішення селищної ради   «Про затвердження  Положення про Туристичний збір та його ставки на 2021 рік» 25526000000

7. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 20 грудня 2019 року  «Про селищний бюджет отг смт Мала Дівиця на 2020 рік»

8. Пояснювальна  записка до рішення від 26.05.2020 р. „Про внесення змін до рішення селищної ради від 20 грудня 2019 року „Про селищний бюджет ОТГ смт Мала Дівиця  на 2020 рік”

9. ВИСНОВОК Малодівицької селищної ради про обсяг залишку бюджетних коштів.

10. Додаток 1: до рішення Малодівицької селищної ради  від 26 травня 2020 року "Про внесення змін до рішення Малодівицької селищної ради від 20.12.2019 року "Про селищний бюджет ОТГ смт Мала Дівиця на 2020  рік"

11. Додаток 2: до рішення Малодівицької селищної ради  від 26 травня 2020 року "Про внесення змін до рішення Малодівицької селищної ради від 20.12.2019 року "Про селищний бюджет ОТГ смт Мала Дівиця на 2020  рік"

12. Додаток 3: до рішення Малодівицької селищної ради  від 26 травня 2020 року "Про внесення змін до рішення Малодівицької селищної ради від 20.12.2019 року "Про селищний бюджет ОТГ смт Мала Дівиця на 2020  рік"

13. Додаток 4-6: до рішення Малодівицької селищної ради  від 26 травня 2020 року "Про внесення змін до рішення Малодівицької селищної ради від 20.12.2019 року "Про селищний бюджет ОТГ смт Мала Дівиця на 2020  рік"

14. Про відміну  п.2 рішення двадцять четвертої сесії Малодівицької селищної ради сьомого скликання «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Малодівицької селищної ради майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Прилуцького району» .

15. Про затвердження технічних паспортів на нежитлові будівлі.

16. Про передачу  майна комунальної  власності Малодівицької селищної ради

в оперативне управління та господарське  відання комунальному  підприємству
«Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малодівицької селищної ради».

17. ПЕРЕЛІК об’єктів  комунальної власності Малодівицької селищної ради, що підлягають приватизації у 2020 році

18. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають
приватизації в 2020 році.

19. Про затвердження розпоряджень Малодівицького селищного голови
прийнятих в міжсесійний період.

20. Про зняття з обліку в комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малодівицької селищної ради об’єктів нерухомості та взяття їх на баланс Малодівицької селищної ради.

21. Про прийняття до комунальної власності селищної ради будівлі

Товкачівського дитячого садка та оформлення  на неї права власності.

22. Про розгляд листа ТОВ «Ліки України» щодо зменшення орендної плати.

23. Про надання згоди на списання аварійного об’єкту комунальної власності Малодівицької селищної ради