47 сесія 8 скликання від 31 жовтня 2023 р

1. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 21 грудня 2022 року  «Про селищний бюджет Малодівицької територіальної громади на 2023 рік»

1.1 Пояснювальна  записка до рішення від 31 жовтня 2023 р

1.2 Додатки

2. Про прийняття майна в комунальну власність Малодівицької селищної ради

3. Про затвердження змін до кошторисної документації по договору №2 від 09.08.2023 року, заключеного з ТОВ «Комунікації та інженерні мережі»

4. Про затвердження розпоряджень Малодівицького селищного голови прийнятих в міжсесійний період

5. Про затвердження змін до кошторисної документації по договору №1 від 19.07.2023 року, заключеного з ТОВ «Тера36»

6. Про затвердження вартості послуг з монтажу та пусконаладки системи автоматичної установки тривожної сигналізації(охорона приміщень бюджетної установи та заходи із захисту цих приміщень) з урахуванням обладнання та матеріалів, які придбані та встановлені на об’єктах  «Замовника»

7. Про витрачання коштів переданих, як благодійна допомога