9 сесія 8 скликання від 20.04.2021 року

1.Про виконання селищного бюджету за І півріччя 2021 року

1.1 Додаток 1 Звіт доходи

1.2 Додаток 2 Звіт видатки

1.3 ВИСНОВОК Малодівицької селищної ради про перевиконання селищного бюджету за 6 місяців 2021 року

1.4 ВИСНОВОК Малодівицької селищної ради про обсяг залишку бюджетних коштів

2. Про внесення змін до рішення другої сесії восьмого скликання Малодівицької селищної ради від 24 грудня 2020 року «Про селищний бюджет ТГ смт.Мала Дівиця на 2021 рік»

2.1  Пояснювальна  записка до рішення

Додатки

3. Про затвердження розпоряджень Малодівицького селищного голови прийнятих в міжсесійний період

4.Про встановлення місцевих податків та зборів на території Малодівицької селищної територіальної громади.

4.1 Ставки земельного податку

4.2 Порядок обчислення та сплати єдиного податку

4.3 Порядок обчислення та сплати транспортного податку

4.4 Положення про туристичний збір

4.5 Порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

6.Про створення медичних пунктів тимчасового базування та затвердження Положення про них.

6.1 ПОЛОЖЕННЯ про медичний пункт тимчасового базування

7.Про затвердження графіка роботи КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Малодівицької селищної ради.

8.Про передачу рухомого та нерухомого комунального майна КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Малодівицької селищної ради.

9.Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Малодівицької селищної ради, затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Малодівицької селищної ради та персонального складу конкурсної комісії.

10.Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Малодівицької селищної ради

11. Про внесення змін до рішення 14 сесії 7 скликання Малодівицької селищної ради від 18.09.2018 року «Про затвердження структури комунальної установи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малодівицької селищної ради.

12.Про затвердження Програми розвитку та підтримки КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Малодівицької селищної ради на 2021-2023 роки.

13.Про придбання путівок.

14.Про визначення доріг для проведення ямкового ремонту.

15.Про затвердження вартості виконаних робіт та послуг