Малодівицька громада

Чернігівська область, Прилуцький район

Служба зайнятості інформує!

01 Жовтня, 2021 р., 10:01
Майбутніх кухарів ознайомили з актуальними вакансіями Професія «кухар» розвивалася разом з цивілізацією, так що можна сказати, що це найдавніша професія. Смачно поїсти любить кожен, а це означає, що вмілий кухар без роботи ніколи не залишиться. Сьогодні майстри з приготування їжі затребувані на ринку праці.
21 Вересня, 2021 р., 10:39
Оператори котелень отримали посвідчення про закінчення курсів цільового призначення 16 вересня  2021 року успішно закінчила навчання на курсах цільового призначення група  операторів котелень з числа безробітних осіб, які перебували на обліку у Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
15 Вересня, 2021 р., 10:14
Служба зайнятості – надійний партнер роботодавців, який може і знає, що їм запропонувати Для обговорення актуальних питань соціально-економічного розвитку та здійснення упереджувальних заходів щодо недопущення погіршення епідемічної ситуації в регіоні представники влади, державних установ та середнього бізнесу зібралися на нараду в Чернігівській облдержадміністрації. Участь у заході взяла директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка. Доповідала вона про забезпечення економіки області необхідними кадрами та реалізацію програм збереження робочих місць.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора