Малодівицька громада

Чернігівська область, Прилуцький район

ОГОЛОШЕННЯ

29 Березня, 2024 р., 14:58
Міністерство аграрної політики та продовольства України інформує, що у 2024 році будуть відновлені бюджетні дотації на утримання великої рогатої худоби (корів), кіз та овець.
22 Березня, 2024 р., 09:54
Просимо вашого сприяння у підписанні Петиції про термінове прийняття законопроєкту № 9560-1, який легалізує допомогу громад Збройним Силам України через зміни до Бюджетного Кодексу України.
12 Березня, 2024 р., 10:38
Повідомляємо, що відповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1175 (зі змінами), одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів та членів їх сімей, зокрема, забезпечення соціальної та професійної адаптації, зайнятості, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.
05 Березня, 2024 р., 08:49
Безоплатна допомога юриста військовослужбовцям та ветеранам війни
23 Лютого, 2024 р., 09:40
Прилуцький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує  на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових коледжів сержантського складу  
23 Лютого, 2024 р., 09:36
Прилуцький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує кандидатів на віком від 20 до 45 років. Строки укладення контракту – 3 роки, або до закінчення особливого періоду. Збереження місця роботи, посади. 
20 Лютого, 2024 р., 16:18
Для ознайомлення з графічними інформаційними матеріалами щодо програм підтримки агропромислового комплексу переходьте за посиланням
20 Лютого, 2024 р., 16:14
Війна відбувається не лише за територіальну цілісність, а й за інформаційний простір. Російська інформаційна експансія посилилась з початком повномасштабного вторгнення. Тобто, росіяни намагаються досягти власних національних інтересів методом беззбройного проникнення в інформаційну сферу. Несвідоме споживання інформації та недостатній рівень інформаційної грамотності стали передумовами спільної для всіх українців проблеми – засилля ворожої пропаганди та фейків. Дезінформація в мережі негативно впливає на свідомість людей та хід війни в цілому, тому користувачі мережі Інтернет мають завжди бути обачними та вміти розпізнавати фейки, пропаганду та дезінформацію. БРАМА - це  синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. Наша місія - очищення інформаційного простору від російської пропаганди та дезінформації, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту Для того, щоб бути частиною проєкту, користувачам достатньо мати мобільний телефон або компʼютер, та трохи часу, який користувач готовий приділити для важливої справи.   Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вирогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA». Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору  від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації,  протиправного та забороненого контенту. Також, метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі інтернет. Приєднуйся до команди кібервійська за посиланням https://t.me/+uhuMFjDH7lljM2Ey
15 Лютого, 2024 р., 11:50
Просимо вашого сприяння у підписанні Петиції про термінове прийняття законопроєкту № 9560-1, який легалізує допомогу громад Збройним Силам України через зміни до Бюджетного Кодексу України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора