Малодівицька громада

Чернігівська область, Прилуцький район

Новини

Дата: від до Скинути
 
03 Жовтня, 2023 р., 10:07
Вимоги законодавства сфери розрахунків, пов’язані, зокрема, і з відображенням реквізитів електронних платіжних засобів – платіжних карток (далі – ЕПЗ) у чеках, які формуються реєстраторами розрахункових операцій/програмними реєстраторами розрахункових операцій.
18 Вересня, 2023 р., 10:58
Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області повідомляє, що відповідно до рішення ДНПК в Прилуцькому районі з метою збереження благополучної епізоотичної ситуації по сказу розпочинається проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків єнотовидних собак) проти сказу.
08 Вересня, 2023 р., 10:42
Батько і мати - два сильні надійні крила, що огортають дитину з народження, підтримують, оберігають, підносять до небес. Але іноді трапляється так, що ці крила слабіють, або обламуються долею. І тоді дитина залишається в вирі життєвих незгод самотою. Щоб допомогти дитині в такій скруті, є люди, що обрали своїм покликанням - дарувати дітям сімейне тепло і затишок. Ім'я цим людям - патронатні вихователі. Сімейний патронат допомагає дітям, чиї батьки деякий час не можуть опікуватися ними в силу різних життєвих обставин. Бувають випадки, коли через недбалість або жорстоке поводження дітям загрожує небезпека. Інколи у дітей хворіють або помирають батьки. Трапляється й так, що дітей залишають у пологових будинках ще при народженні, й немовлята безпомічно чекають своєї долі на самоті в лікарняній палаті... Отож, якщо батьки в силу складних життєвих обставин не можуть опікуватися дітьми, їх на певний час беруть на виховання професійні патронатні сім’ї. Патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, потребує захисту, у сім’ї патронатного вихователя. Метою патронату є забезпечення права кожної дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі шляхом відновлення здатності батьків (осіб, які їх замінюють) опікуватися дитиною та виховувати її, а в разі неможливості –вчинення заходів щодо захисту дитини та прийняття рішень щодо її влаштування до постійної форми сімейного виховання, яка найбільше відповідає потребам дитини. Я звертаюся до жителів нашої громади: якщо у вашому серці живе любов до дитини, якщо ви бажаєте і відчуваєте змогу дарувати тепло своєї душі чужій знедоленій дитині - ви можете спробувати стати патронатним вихователем. Для більш детальної інформації бажаючі можуть звернутися до фахівця з соціальної роботи чи служби у справах дітей.
01 Вересня, 2023 р., 15:21
До відома громадян Малодівицької ТГ!
18 Серпня, 2023 р., 14:57
Мінмолодьспортом спільно з партнерами у 2023 році продовжено роботу щодо реалізації Національної програми залучення молоді до відновлення України ВідНОВА:UA, мета якої сприяння процесам залучення молоді до відновлення України та нормалізації життя у громадах, що постраждали від війни з росією. Програма здійснюється шляхом молодіжних обмінів, які залучатимуть молодь з різних областей України.
14 Серпня, 2023 р., 14:25
Посилання: Державна цифрова телемережа МХ-7: що це та як підключити
14 Серпня, 2023 р., 11:31
1. Інформація для отримання дозволу для ознайомлення з нею громадськості1
28 Липня, 2023 р., 16:40
Шановні жителі Малодівицької громади!
28 Липня, 2023 р., 16:22
   Повідомляємо, що Планується Реалізації проєкту з організації безкоштовної програми розвитку сімейного ветеранського бізнесу, в тому числі бізнесу діючих військових та їх родин.
28 Липня, 2023 р., 16:18
Прилуцька районна військова адміністрація повідомляє, що за інформацією департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, згідно результатів лабораторних досліджень виявлено ДНК-вірус африканської чуми свиней в одній пробі патологічного матеріалу, відібраного від одного трупу свійської свині в приватному господарстві с. Новоукраїнське Ріпкинської територіальної громади Голубицького старостинського округу Чернігівського району Чернігівської області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора