Новини Пенсійного фонду

05 Березня, 2024 р., 09:14
Громадяни! Бережіть себе - дотримуйтесь правил охорони праці! З початку 2024 року в Чернігівській області  зареєстровано 16 нещасних випадків на виробництві, з яких: 6 випадків зі смертельним наслідком та 2 групових нещасних випадків, в кожному з яких постраждало 2 працівника. За даними повідомленнями створені відповідні комісії з розслідування, в роботі яких беруть участь і фахівці відділу профілактики та розслідування нещасних випадків Головного управління Пенсійного фонду України в області.
29 Грудня, 2023 р., 12:06
Закон України “Про Державний бюджет України на 2024 рік” передбачає підвищення в 2024 році, зокрема, розмірів прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати.
15 Листопада, 2023 р., 14:41
Щомісячна грошова компенсація на придбання предметів та засобів особистої гігієни, санітарно-гігієнічних засобів, а також засобів догляду, продуктів харчування, одягу, взуття та інших предметів першої необхідності належить до соціальної послуги натуральної допомоги, яка надається потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві.
15 Листопада, 2023 р., 14:40
В умовах сьогодення все більшої популярності набувають електронні сервіси.
09 Листопада, 2023 р., 09:10
Чи призначать житлову субсидію, якщо домогосподарство має заборгованість зі сплати комунальних послуг?
09 Жовтня, 2023 р., 15:35
Перерахунок житлової субсидії в межах установленого строку її призначення без звернення громадян здійснюється у разі:
09 Жовтня, 2023 р., 15:31
У разі наявності інформації про факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області та за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете надати відповідне повідомлення: