Малодівицька громада

Чернігівська область, Прилуцький район

02 Травня, 2024 р., 14:49
Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції завітали з мобільним класом безпеки до учнів Прилуцького ліцею №2. В ігровій формі поліцейські провели для дітей тематичний профілактичний урок.
02 Травня, 2024 р., 14:38
Поліцейські спільно з співробітниками ДСНС та представниками Червоного Хреста України підтримали початок навчання дітей у новостворених класах Прилуцького ліцею №13 та Южненського ліцею Парафіївської громади.  Гості провели урок з безпеки та нагадали дітям правила безпечної поведінки.
02 Травня, 2024 р., 14:37
Співробітники кадрового апарату Прилуцького районного відділу поліції запрошували випускників Сокиринського професійного аграрного ліцею, Сокиринської школи та Южненського ліцею вступати до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку поліцейських.
19 Квітня, 2024 р., 11:36
Умови, механізм виплати роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, а також її строки та розмір, визначено Порядком надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893 (далі – Порядок № 893). Суть програми полягає в працевлаштуванні людини з інвалідністю І або ІІ групи та облаштуванні для неї робочого місця. Після цього роботодавець може подати заяву про надання йому компенсації витрат за облаштування такого робочого місця.
18 Квітня, 2024 р., 16:40
Співробітники Прилуцького відділу поліції склали два адміністративні протоколи на водія транспортного засобу, який вчинив ДТП в центрі Прилук та зник з місця автопригоди. Порушнику доведеться сплатити штраф у розмірі більше 4 тисяч гривень.
18 Квітня, 2024 р., 16:26
Міністерство у справах ветеранів України повідомляє про запровадження телефонної "Єдиної ветеранської лінії"
18 Квітня, 2024 р., 16:25
Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).
15 Квітня, 2024 р., 12:28
Інспекторка ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції Яна Гончаренко роз’яснила учням Прилуцького ліцею №6 правові наслідки за вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.