48 сесія 8 скликання від 16 листопада 2023 року

1. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 21 грудня 2022 року  «Про селищний бюджет Малодівицької територіальної громади на 2023 рік».
    1. Пояснювальна  записка до рішення від 16 листопада 2023 р. „Про внесення змін до рішення селищної ради від 21 грудня 2022 року „Про селищний бюджет Малодівицької територіальної громади  на 2023 рік”.
    2. Додатки 1, 2, 3, 7 до рішення від 16 листопада 2023 р. „Про внесення змін до рішення селищної ради від 21 грудня 2022 року „Про селищний бюджет Малодівицької територіальної громади  на 2023 рік”
  2. Про надання дозволу на відключення водопровідної системи в зв’язку з проведенням ремонтних робіт.
  3. Про внесення змін до рішення 43 сесії селищної ради 8 скликання від 22.08.2023 року «Про затвердження  структури та загальної чисельності виконавчих органів Малодівицької селищної ради».
  4. Про  затвердження актів списання предметів, матеріалів, обладнання та інвентаря  використаних в 2023 році на ремонт закладів комунальної власності Малодівицької селищної ради.
  5. Про передачу  майна комунальної власності Малодівицької селищної ради в  господарське відання комунальному  підприємству «Добрий господар» Малодівицької селищної ради.
  6. Про затвердження Порядку списання об’єктів комунальної власності Малодівицької селищної ради.
  7. Про прийняття майна в комунальну власність Малодівицької селищної ради.
  8. Про  затвердження  Положення про Службу у справах дітей Малодівицької селищної ради в новій редакції.

8.1 додаток Положення про Службу у справах дітей Малодівицької селищної ради.

1. Про преміювання працівників  комунального закладу «Центр культури та дозвілля    Малодівицької  селищної ради Прилуцького району Чернігівської області» до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва та Всеукраїнського дня бібліотек.
  2. Про преміювання працівників апарату та відділу фінансів   Малодівицької  селищної ради з нагоди   дня  місцевого самоврядування.