49 (позачергова) сесія 8 склмкання від 01.12.2023 року

1.  Про внесення змін до рішення 48 сесії восьмого скликання від 16.11.2023 року «Про прийняття майна в комунальну власність Малодівицької селищної ради»

2.  Про затвердження змін до договору №2 від 18.09.2023 року, заключеного з ТОВ «Тера36»

3.  Про затвердження розпоряджень Малодівицького селищного голови прийнятих в міжсесійний період.

4.  Про надання міжбюджетних трансфертів.

5.   Про передачу в безоплатне тимчасове користування комунального майна

6. Про безоплатну передачу КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малодівицької селищної ради» комунального майна

7. Про списання майна комунальної власності Малодівицької селищної ради.

8. Про внесення змін до рішення 36 сесії 7 скликання Малодівицької селищної ради «Про передачу майна комунальної власності Малодівицької селищної ради в оперативне управління та господарське відання комунальному підприємству «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малодівицької селищної ради»

9. Про затвердження Програми фінансування заходів щодо святкування Дня Святого Миколая, новорічних свят для дітей Малодівицької територіальної громади на 2023-2025 роки

10. Про створення оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2023-2024 роки

11.  Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 21 грудня 2022 року «Про селищний бюджет Малодівицької територіальної громади на 2023 рік»