02 Березня, 2022 р., 12:14
Шановні українці! 128 годин оборони. За наявними даними, російські окупанти готуються найближчим часом запустити масштабну інформаційно-психологічну операцію.
24 Лютого, 2022 р., 09:36
Департамент економічного розвитку облдержадміністрації інформує про інвестиційну пропозицію ТЗОВ «ЛЬОН» щодо розміщення виробничих потужностей на території області.
23 Лютого, 2022 р., 10:15
Хочете оформити статус багатодітної сім'ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.  Підготували для вас добірку послуг для багатодітних сімей та таких, що потребують державної підтримки.
22 Лютого, 2022 р., 13:01
Невакцинованим або не повністю вакцинованим дітям загрожує невиліковний параліч через спалах поліомієліту в Україні.