02 Червня, 2023 р., 11:02
НА ЧАС ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ: ЩОБ КОРИСТУВАТИСЯ АРЕШТОВАНИМ РАХУНКОМ, ТРЕБА ЗВЕРНУТИСЯ ДО ДВС
02 Червня, 2023 р., 08:31
Малодівицька селищна рада оголошує конкурс оцінювача майна комунальної власності, а саме: частини нежитлового приміщення адміністративної будівлі Малодівицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (котельні) загальною площею 65,7 кв.м., що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, смт. Мала Дівиця, вулиця Слобідська, будинок 16.
18 Травня, 2023 р., 12:04
На сайті Міноборони офіційно запрацював розділ щодо шляху пораненого
18 Травня, 2023 р., 11:59
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України розробило ряд інформаційно-навчальних роликів з мінної безпеки, які є доступними для вільного скачування та перегляду за посиланням:
18 Травня, 2023 р., 11:36
Для отримання компенсації від держави за зруйновне майно, українцям необхідно надати документ, який підтверджує право власності. Однак через руйнування будинків багато українців втратили документи.
18 Травня, 2023 р., 11:33
Доводимо до вашого відома, що оголошує запуск грантової програми для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств. У межах ініціативи планується надання близько 100 грантів від $10 000 до $35 000. Грантова програма буде спрямована на підтримку:
16 Травня, 2023 р., 14:35
Доводимо до Вашого відома, що компанія ТОВ "АГРОКІМ" буде здійснювати обприскування озимої пшениці наземним методом інсектицидним препаратом "Фастак" та фуунгіцидним "Рекс Плюс", по Малодівицькій ТГ с. Петрівка, с.Обичів. Термін проведення обприскування з 19.05.2023 по 31.05.2023 р.р.
05 Травня, 2023 р., 09:23
Стратегією реформування державного управління України на 2022-2025 роки, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 року No 831-р, передбачається продовження розбудови професійної, доброчесної, політично нейтральної державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, діяльність якої спрямована на захист інтересів громадян. Одним із завдань з реалізації напряму «Професійна публічна служба та управління персоналом» зазначеної Стратегії є забезпечення розвитку і підтримки організаційної та управлінської культури, етичної поведінки на державній службі, орієнтованості на співробітництво, досягнення результатів та людиноцентричність. Враховуючи викладене, НАДС проводить дослідження «Публічна служба в Україні: Ваша точка зору», що має на меті визначити параметри організаційної культури на державній службі, з’ясувати її сильні сторони та наявні виклики, а також відслідкувати еволюцію цінностей та поведінкових установок державних службовців задля подальшого підвищення ефективності державної служби. Результати дослідження дозволять розробити рекомендації щодо підвищення привабливості держави як роботодавця, посилення ефективності та якості державної служби та служби в органах місцевого самоврядування. Дослідження проводиться методом онлайн-опитування, яке триватиме до 23 травня 2023 року. Опитування доступне на відкритому міжнародному онлайн-ресурсі за посиланням: https://bit.ly/43ZV7fC.
07 Квітня, 2023 р., 09:01
30 березня на раді оборони області ухвалили рішення про скорочення тривалості комендантської години.