Малодівицька громада

Чернігівська область, Прилуцький район

08 Червня, 2023 р., 10:12
Для недопущення ризику продовольчої кризи через військову агресію російської федерації на території України Кабінет Міністрів України затвердив «План заходів забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану», яким зобов’язав органи влади всіх рівнів, у тому числі територіальні громади, вжити заходів для посилення продовольчої безпеки. Ініціатива «Сади Перемоги» надає інституційну, методологічну та матеріальну підтримку громадам для розроблення та реалізації заходів, спрямованих на підвищення локальної продовольчої безпеки, зокрема, для найбільш вразливих категорій населення.
08 Червня, 2023 р., 10:11
ГО Екодія проводять дослідження щодо впровадження екологічних практик малими та середніми сільгоспвиробниками. З цією метою проводиться відповідне опитування, результати якого будуть представлені разом з проектом АПД у Ганновері під час сільськогосподарської виставки.
02 Червня, 2023 р., 11:02
НА ЧАС ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ: ЩОБ КОРИСТУВАТИСЯ АРЕШТОВАНИМ РАХУНКОМ, ТРЕБА ЗВЕРНУТИСЯ ДО ДВС
02 Червня, 2023 р., 08:31
Малодівицька селищна рада оголошує конкурс оцінювача майна комунальної власності, а саме: частини нежитлового приміщення адміністративної будівлі Малодівицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (котельні) загальною площею 65,7 кв.м., що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, смт. Мала Дівиця, вулиця Слобідська, будинок 16.
18 Травня, 2023 р., 12:04
На сайті Міноборони офіційно запрацював розділ щодо шляху пораненого
18 Травня, 2023 р., 11:59
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України розробило ряд інформаційно-навчальних роликів з мінної безпеки, які є доступними для вільного скачування та перегляду за посиланням:
18 Травня, 2023 р., 11:36
Для отримання компенсації від держави за зруйновне майно, українцям необхідно надати документ, який підтверджує право власності. Однак через руйнування будинків багато українців втратили документи.
18 Травня, 2023 р., 11:33
Доводимо до вашого відома, що оголошує запуск грантової програми для малих та середніх жіночих та сімейних підприємств. У межах ініціативи планується надання близько 100 грантів від $10 000 до $35 000. Грантова програма буде спрямована на підтримку: