07 Вересня, 2023 р., 10:46
Малодівицька селищна рада оголошує конкурс оцінювача майна комунальної власності, а саме:
07 Вересня, 2023 р., 10:45
05 Вересня, 2023 р., 09:57
Доводимо до Вашого відома, що Ресурсний центр ГУРТ запрошує усіх зацікавлених здобути унікальні знання і навички ефективного ведення підприємницької діяльності на триденному тренінгу «Розпочни свій бізнес» за програмою Міжнародної організації праці.
05 Вересня, 2023 р., 09:55
 Комісією з питань цивільних Штабу волонтерів Чернігівської області від 17.08.2023 прийнято рішення про проведення опитування, яке спрямовано на визначення рівня готовності місцевого населення до надзвичайних ситуацій. Ініціатива спрямована на покращення рівня безпеки та підвищення готовності жителів області до можливих небезпечних ситуацій.
14 Липня, 2023 р., 12:21
Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
10 Липня, 2023 р., 08:27
В Україні з 1 липня 2023 року рішенням Уряду скасували карантин, запроваджений через пандемію COVID-19.
08 Червня, 2023 р., 10:12
Для недопущення ризику продовольчої кризи через військову агресію російської федерації на території України Кабінет Міністрів України затвердив «План заходів забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану», яким зобов’язав органи влади всіх рівнів, у тому числі територіальні громади, вжити заходів для посилення продовольчої безпеки. Ініціатива «Сади Перемоги» надає інституційну, методологічну та матеріальну підтримку громадам для розроблення та реалізації заходів, спрямованих на підвищення локальної продовольчої безпеки, зокрема, для найбільш вразливих категорій населення.
08 Червня, 2023 р., 10:11
ГО Екодія проводять дослідження щодо впровадження екологічних практик малими та середніми сільгоспвиробниками. З цією метою проводиться відповідне опитування, результати якого будуть представлені разом з проектом АПД у Ганновері під час сільськогосподарської виставки.