09 Липня, 2020 р., 15:14
  На сьогоднішній день гостро стоїть питання виникнення значної кількості пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття. Це призводить до знищення біорізноманіття,  тваринного світу, виникає загроза виникнення пожеж в полезахисних лісових смугах, лісах, а іноді й травмування або загибелі людей. Нові штрафи за випалювання сухої трави та забруднення повітря Збільшили розміри штрафів за забруднення атмосферного повітря з 100 - 200 до 1800 - 3600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 30 600 грн до 61 200 грн.
09 Липня, 2020 р., 15:01
Ви ФОП і подали документи для оформлення допомоги по частковому безробіттю до центру зайнятості. Коли чекати рішення?