25.02.2021р. відбудеться Чернігівський регіональний форум «Органік Інвест»

Дата: 17.02.2021 12:25

25.02.2021 року з 11.00 у м. Чернігові (в змішаному форматі: он-лайн та оф-лайн) відбудеться Чернігівський регіональний форум «Органік Інвест», на  якому розглядатимуться питання розвитку органічного виробництва в області та Україні, можливостей реалізації органічної продукції, сертифікації органічного виробництва, законодавства про обіг органічної продукції та нагляду за його дотриманням, питання фінансової підтримки сільгосптоваровиробників.

В режимі он-лайн до участі у Форумі запрошуємо посадових осіб територіальних громад, районних державних адміністрацій, представників сільськогосподарської галузі (підприємств, фермерів, особистих селянських господарств тощо).

Просимо довести вказану інформацію до відома сільгосптоваровиробників громади (району). В разі необхідності у зв’язку із обмеженими технічними можливостями учасників, актуальністю обговорюваних питань в сучасних умовах господарювання, просимо Вас сприяти їх участі в он-лайн форматі в приміщенні територіальної громади (райдержадміністрації) шляхом підключення до даного заходу за наведеним посиланням:

Підключення до конференції Zoom https://us02web.zoom.us/j/86591474661?pwd=RlBmYmtVTlVpQVFBRzViaEFMLzdpQT09

Код доступу: 430865

Список      учасників Форуму    (крім   діючих  виробників  органічної

продукції, які нами запрошені до участі в форматі оф-лайн) просимо надіслати до 22.02.2021 на електронну адресу Департаменту розвитку    економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації harchova@ukr.net або повідомити по телефону 77-89-37

Програма ФОРУМУ за посиланням: