Податкові новини

02 Березня, 2021 р., 16:35
Щодо заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з використанням єдиного рахунку
11 Лютого, 2021 р., 15:06
На Чернігівщині до порушників на ринку пального застосовано штрафних санкцій на 9 млн гривень Обмеження на проведення перевірок, що запроваджені на період карантину, пов’язаного з поширенням на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), не стосуються сфери торгівлі підакцизними товарами.
04 Лютого, 2021 р., 16:48
  Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що на території області пожвавили свою незаконну діяльність телефонні шахраї. Невідомі особи телефонують з проханням передзвонити начальнику Корюківської ДПІ за номером 0991156255. За цим телефонним номером відповідає невідома особа, яка представляється начальником Корюківської ДПІ та просить надати фінансову допомогу. Головне управління ДПС у Чернігівській області застерігає платників податків бути пильними та не піддаватися на провокації.  Попереджаємо, що у разі надходження подібних дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами, одразу повідомляйте працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номерами телефонів: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.
04 Лютого, 2021 р., 16:47
  ДПС України: у січні опрацьовано 4 млн розрахункових документів про сплачені суми податків на нові рахунки