Податкові новини

13 Листопада, 2020 р., 10:35
  Заробітчанам двічі з однієї суми податок сплачувати не потрібно   Діюче податкове законодавство передбачає сплату податків з усіх видів доходів, отриманих як в Україні, так і за кордоном (крім окремих видів доходів, визначених Податковим кодексом України, які не підлягають оподаткуванню або звільнені від оподаткування, наприклад: державні та соціальні матеріальні допомоги, що отримуються з бюджетів та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування; спадщина від членів сім’ї першого та другого ступеня споріднення; продаж одного легкового авто протягом року тощо).
28 Жовтня, 2020 р., 10:28
    Шахраї представляються податківцями У Чернігівській області знову активізувалися телефонні шахраї, які представляються податківцями. Днями на телефони платників суб’єктів господарювання Прилук та Прилуцького району стали надходити дзвінки з номерів 050 0514348 та 095 6037371. Невідомі повідомляють, що телефонують від імені начальника Прилуцької ДПІ та просять перерахувати кошти на рахунок Монобанку 4441 1144 4770 2430. Головне управління ДПС у Чернігівській області закликає платників податків не піддаватися на провокації шахраїв, які не мають жодного відношення до податківців.  Попереджаємо, що у разі надходження таких дзвінків з будь-якими незаконними пропозиціями або вимогами необхідно негайно повідомляти працівників підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції за номером телефону: (0462) 652-315, 652-392, 668-522.