Служба зайнятості інформує!

28 Грудня, 2023 р., 14:56
Повернутися до трудової діяльності ветеранам війни допоможе служба зайнятості
08 Грудня, 2023 р., 10:41
Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має  затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її  безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.
15 Листопада, 2023 р., 14:46
Це урядовий проєкт, в рамках якого пропонується механізм залучення незайнятих трудовою діяльністю громадян, у тому числі й зареєстрованих безробітних, до суспільно корисних робіт у період воєнного стану. Що це за роботи та як вони організовуються на Чернігівщині? Про це наша розмова з директоркою обласного центру зайнятості Людмилою Ключник.
15 Листопада, 2023 р., 14:34
Шановні роботодавці! Запрошуємо вас до співпраці. Чекаємо у будь-якому структурному підрозділі обласної служби зайнятості.
15 Листопада, 2023 р., 14:34
15 Листопада, 2023 р., 14:29
Держава гарантує компенсаційні виплати за працевлаштування внутрішніх переселенців і таким чином стимулює роботодаців брати на роботу громадян, які через війну вимушені були шукати прихисток в більш безпечних регіонах.
05 Жовтня, 2023 р., 14:26
Понад 14,6 тисяч українців, серед яких 339 мешканців нашої області уже отримали від держави ваучери на навчання. Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник.
05 Жовтня, 2023 р., 14:08
Зареєструватися у центрі зайнятості можна особисто, під час відвідування, та онлайн через Дію.
03 Жовтня, 2023 р., 11:48
Державна служба зайнятості має в арсеналі широкий спектр послуг, у тому числі для воїнів, які повернулися з фронту. Про це наша розмова з заступником директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергієм Роговцем.