Дата: 28.05.2024 12:22

МАЛОДІВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

П’ятдесят шоста (позачергова) сесія восьмого скликання

23 травня 2024 року

селище Мала Дівиця

Про  затвердження проєкту рішення

селищної  ради «Про  внесення змін до рішення дев’ятої сесії восьмого скликання Малодівицької  селищної  ради від 12 липня 2021 року «Про встановлення  місцевих податків

та зборів на території Малодівицької

селищної територіальної громади»

(код бюджету)

Керуючись статтями 25, п. 24 ч.1 ст.26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Податкового кодексу України,  враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів,  бюджету та соціально-економічного розвитку,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Оприлюднити проєкт рішення селищної ради «Про  внесення змін до рішення дев’ятої сесії восьмого скликання Малодівицької  селищної  ради від 12 липня 2021 року «Про встановлення  місцевих податків та зборів на території Малодівицької селищної територіальної громади» на офіційному веб-сайті селищної ради в мережі Інтернет з метою отримання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб.

2. Пропозиції і зауваження приймаються у відділ земельних ресурсів, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства або відділ фінансів Малодівицької селищної ради протягом місяця з дня оприлюднення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів,  бюджету та соціально-економічного розвитку.

Селищний голова                                                Олена ЖУРАВЕЛЬ

Описание: tr

МАЛОДІВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

____________________ сесія восьмого скликання

__________________2024 року

селище Мала Дівиця

«Про встановлення  місцевих податків

та зборів  на території Малодівицької

селищної територіальної громади»

(код бюджету)

Керуючись статтями 25, п. 24 ч.1 ст.26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Податкового кодексу України, ст.35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів,  бюджету та соціально-економічного розвитку,  селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до  ставок земельного податку згідно з додатком 1. Решта ставок податків та зборів, встановлених  рішенням дев’ятої сесії восьмого скликання Малодівицької  селищної  ради від 12 липня 2021 року «Про встановлення  місцевих податків та зборів  на території Малодівицькоїселищної територіальної громади» залишається без змін.

2. Секретарю селищної ради (Козенко Н.Т.) забезпечити оприлюднення цього рішення згідно з діючим законодавством.

3. Рішення набирає чинності з 01 січня 2025 року.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів,  бюджету та соціально-економічного розвитку.

Додаток 1   Ставки земельного податку (ПРОЄКТ)