Дата: 03.05.2024 09:34

З метою організації в умовах воєнного стану оздоровчої рухової активності «Спорт для всіх» 02 травня 2024 року, за ініціативою селищного голови Журавель Олени Петрівни, в селищі Мала Дівиця на центральному стадіоні відбувся благодійний фізкультурно-оздоровчий захід «Забіг, присвячений 10-ій річниці започаткування Цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України», в якому взяли участь 33 учасники різної вікової категорії.

Захід розпочато звучанням Гімну України та вшануванням хвилиною мовчання загиблих воїнів. А також прозвучали пісні патріотичного спрямування.

Під час заходу зібрано кошти на підтримку Збройних Сил України у сумі 2100 гривень.

Усі учасники заходу отримали солодкий приз, у вигляді плитки шоколаду від Малодівицької селищної ради.Фото без описуФото без опису