КОМАР  ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата: 15.04.2024 14:52

КОМАР  ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ   народився  04.02.1979 року в смт. Мала Дівиця, Прилуцького району, Чернігівської області, тут зростав.

Навчався та працював. Мав дві середньо – технічні освіти.

Проживав разом  із батьками та виховував сина Комар Артема Олександровича  2002 року народження.

Протягом 2014 – 2015 років Олександр захищав Батьківщину на сході, обороняючи українські кордони від російських окупаційних військ.

Мав бойові нагороди- медаль за проявлену особисту мужність при виконанні бойових завдань, грамота від Прилуцької районної  ради за патріотизм, мужність, відвагу  та з нагоди Дня Збройних сил  України.

З початку повномасштабного вторгнення він добровільно долучився до Захисників України  в  складі 58-ї окремої мотопіхотної бригади.

28 липня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі міста  Бахмут на Донеччині Олександр потрапив під обстріл. Отримані  травми нашим земляком виявилися несумісними з життям.

Поховали нашого героя на селищному цвинтарі  смт.Мала Дівиця.