Перерахувала «псевдобанкіру» 26 тисяч гривень : поліція Прилуччини застерігає громадян від шахраїв, що видають себе за працівників банківських установ

Дата: 07.03.2024 14:33

Поліцейські закликають мешканців Прилуччини не виконувати вказівок незнайомців та не довіряти сумнівним дзвінкам чи пропозиціям.

4 березня до поліції звернулась 54-річна мешканка Ладанської громади. Жінка повідомила, що їй зателефонувала незнайомка і представилась співробітником служби безпеки банку. Співрозмовниця почав запевняти заявницю, що їй потрібно збільшити кредитний ліміт щоб запобігти блокуванню рахунків. Виконуючи вказівки «псевдобанкіра», потерпіла перерахувала на вказаний шахрайкою рахунок 26 тисяч гривень.

Поліція наполегливо рекомендує: ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з переведенням коштів, та по телефону нікому не розповідайте ніяких відомостей зі своєї картки. Якщо виникли сумніви під час розмови – покладіть слухавку та зверніться до банківської установи.