Одягни флікер та стань помітним у темряві : У Прилуках поліцейські нагадали дітям правила безпеки на дорозі

Дата: 05.03.2024 09:45

Співробітники сектору ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції роздали найменшим учасникам дорожнього руху світловідбиваючі стрічки (флікери). Ці предмети ефективно відбивають світло фар транспортних засобів, тож водії зможуть вчасно побачити пішохода.

Поліцейські розповіли дітям про небезпеку пересування у темряві та як важливо бути помітними на дорозі. Особливу увагу приділяли дітям шкільного віку.

Світлоповертаючі елементи легко кріпляться до верхнього одягу й дають можливість бути помітними на дорогах у вечірній час.