Знаєш сам – розкажи іншим»: прилуцькі поліцейські застерігають громадян від найпоширеніших видів шахрайства

Дата: 17.01.2024 14:41

Наразі серед найбільш поширених шахрайських схем: обман під час купівлі-продажу товарів, шахрайства за схемою «ваш родич у біді», заволодіння грошима громадян під приводом оформлення так званої «грошової допомоги» та шахрайство з банківськими картками.

Правоохоронці нагадують:

• Не довіряйте стороннім особам, які телефонують від імені банку та просять вказати дані картки чи інші персональні дані, пам’ятайте, банківські працівники ніколи не вимагають від клієнтів конфіденційну інформацію.
  • Перевіряйте інформацію незнайомців, які вам телефонують та повідомляють, що з вашим родичем сталася біда.
  • Купуйте товари в інтернеті на умовах післяплати та лише на перевірених сайтах.
  • Не переходьте за підозрілими посиланнями та не вводьте дані своєї картки на підозрілих ресурсах.
  • Інформація про справжні державні виплати та порядок їх отримання отримуйте лише з офіційних джерелах.

Якщо вам надходять підозрілі дзвінки чи повідомлення від невідомих осіб - телефонуйте «102». Не дайте шахраям жодного шансу ошукати вас.