ОГОЛОШЕННЯ про проведення земельних торгів (у формі аукціону) з продажу права оренди на земельну ділянку комунальної власності Малодівицької селищної ради

Дата: 17.01.2024 14:23

Малодівицька селищна рада повідомляє про проведення земельних торгів з продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) права оренди земельної ділянки комунальної власності Малодівицької селищної ради: кадастровий номер 7424186600:02:000:0064, загальною площею 2,6035 га, категорія земель –для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (0,01), що розташована на території Малодівицької селищної ради (Великодівицький старостинський округ № 3) (Лот № 1).

Земельні торги (електронний аукціон) відбудуться 20 лютого 2024 року.

Земельні торги проводяться в порядку визначеному статтями 135-139 Земельного кодексу України.

Стартова ціна продажу права оренди земельної ділянки Лот № 1 (стартовий розмір річної орендної плати) становить 10517,42 грн., без ПДВ. що становить 12 (дванадцять) відсотки від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Строк оренди земельної ділянки (користування земельною ділянкою у разі набуття права користування нею на земельних торгах) – 7 (сім) років.

Умови користування земельною ділянкою у разі набуття права користування нею на земельних торгах – використання земельної ділянки за встановленим її цільовим та функціональним призначенням.

Розмір реєстраційного та гарантійного внесків, що сплачують учасники:

• реєстраційний внесок – 710,00 грн. (у розмірі 0,1 мінімальної заробітної плати, визначеної Законом про Державний бюджет України на 1 січня поточного року);
  • гарантійний внесок -3155,23 грн. (становить 30 відсотків стартового розміру річної орендної плати)

Особам, які бажають взяти участь у земельних торгах, необхідно подати через особистий кабінет в електронній торговій системі заяву про участь у земельних торгах, підписану кваліфікованим електронним підписом та документи, відповідно до частини сьомої статті 137 Земельного кодексу України, та пункту 29 Вимог щодо підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 року № 1013.

Подати заяву про участь у земельних торгах та додані до неї документи учасника можна буде до 20 лютого 2024 року  через особистий кабінет учасника на електронному майданчику.

Ознайомитись із документацією щодо лоту № 1, а також умовами реєстрації на участь у земельних торгах можна на сайті за посиланням аукціон (земельні торги – оренда):