ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ

Дата: 12.10.2023 14:58

Людина жива доти, доки про неї пам’ятають. Тому, ми маємо передати спогади про наших Захисників та їх подвиги майбутнім поколінням, навчити їх цінувати те, що вони мають та навчити боротися за краще майбутнє, за свою долю.

Сьогодні 2 жовтня у Великодівицькому старостинському окрузі Малодівицької територіальної громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь —

ДЕРЕВ'ЯНКА Олександра Григоровича, встановленій на фасаді Великодівтцької ЗОШ І-ІІ ступенів, де він навчався.

Дерев'янко Олександр Григорович 30 червня 2022 року пішов добровольцем захищати Батьківщину, був зарахований у 95 десантно-штурмову бригаду парамедиком.

Загинув 24 серпня 2022 року, поблизу населеного пункту Долина Слов'янського району Донецької області, виконуючи свій військовий та громадський обов'язок за Україну,

Відкриття меморіальної дошки – це щира подяка справжньому патріоту, який боровся за цілісність України, мир, спокій на рідній землі.

На прикладі таких Героїв зростає наше покоління – на патріотизмі, прагненні української нації до свободи та самовизначення.

Вічна слава та пам’ять Олександру Григоровичу Дерев'янку!