Малодівицька громада

Чернігівська область, Прилуцький район

Про проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу

Дата: 12.10.2023 12:39
Кількість переглядів: 66

Малодівицька селищна рада оголошує конкурс з відбору виконавців послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності, а саме земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0500га. для обслуговування нежитлової будівлі кадастровий номер 7424155900:01:003:0214 яка знаходиться за адресою смт Мала Дівиця, вул.Чернігівська,51.

 

Організатор конкурсу: Малодівицька селищна рада.

Мета проведення експертної грошової оцінки: визначення ринкової вартості земельної ділянки з метою передачі її у приватну власність шляхом викупу власнику нерухомого майна,що знаходиться на ній.

Умови конкурсу:

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця послуг експертної оцінки земельної ділянки» зі зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

Обов’язкові умови конкурсу :

  • термін виконання робіт не більше 15 днів з дати укладення договору;
  • надання інформації щодо кількості звітів по експертну грошову оцінку земельних ділянок, що складені за попередні 24 місяці та терміни їх виконання.

Перелік  підтверджуючих документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

  • заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг експертної оцінки земель;
  • копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті ( для претендента – фізичної особи – підприємця);
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно ЄДРПОУ;
  • копія ліцензії;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
  • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому має бути зазначено вид документації з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Документи приймаються до 26 жовтня 2023 року включно.

Час і місце проведення конкурсу: 27 жовтня 2023 року о 12.00 год. приміщенні Малодівицької селищної ради за адресою: 17523, Чернігівська область, Придуцький район, смт Мала Дівиця, вул.Слобідська,3.

Контактна особа: Білан Олена Іванівна спеціаліст-землевпорядник І категорії Малодівицької селищної ради

Телефон для довідок (04637)67536.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора