Малодівицька громада

Чернігівська область, Прилуцький район

УВАГА: на Чернігівщині стартує пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин

Дата: 18.09.2023 10:58
Кількість переглядів: 32

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області повідомляє, що відповідно до рішення ДНПК в Прилуцькому районі з метою збереження благополучної епізоотичної ситуації по сказу розпочинається проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків єнотовидних собак) проти сказу.

Приманки з вакциною розповсюджуватимуться шляхом наземного розподілу на визначеній площі поза територіями населених пунктів та водойм Прилуцького району.

Кампанія буде проведена під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області за погодженням з Прилуцькою військовою адміністрацією.

Антирабічна вакцина складається з поживної принади, яка має харчові та привабливі компоненти для тварин. Має вигляд брикету коричневого кольору розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна, в середині якого знаходиться полімерний блістер з активними компонентами вакцини. Приманка з вакциною безпечна для людей і тварин.

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області звертається до громадян з порозумінням поставитися до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати, не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.

https://youtu.be/UlvSdUsZ9XA?si=WO5sfq6Mc51zPSNR

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора