З Днем Української Державності!

Дата: 28.07.2023 16:40

Шановні жителі Малодівицької громади!

Від щирого серця вітємо вас з Днем Української Державності!

Ця  дата  нагадує нам про більш ніж тисячолітню історію державотворення, про історичний шлях, пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення   високорозвиненої, незалежної, могутньої та процвітаючої держави.

Сьогодні процес державотворення продовжується.

Триває п'ятнадцятий місяць повномасштабної страшної, кривавої та підступної війни, яка торкнулася життя кожного українця, та дев'ятий рік війни на Донбасі. Продовжуються запеклі бої  за свободу, єдність, демократію  та право українців творити своє майбутнє. Кращі сини нашої країни щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі.

Але попри біль і сльози, ми тримаємо оборону й даємо гідну відсіч ворогу, ми демонструємо усьому світові свою незламність, віру і героїзм. Ми міцнішаємо і лютішаємо, не підкорюємося й дивимося у майбутнє. Війна не зламала Україну і не зламає. Перемога безумовно буде за нами.

Вірте у Перемогу, вірте у ЗСУ, будьте єдині, підтримуйте наших героїчних Захисників і не втрачайте надію в те, що все скоро закінчиться!

Слава Україні! Героям слава!