До відома власників особистих господарств жителів громади

Дата: 28.07.2023 16:18

Прилуцька районна військова адміністрація повідомляє, що за інформацією департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, згідно результатів лабораторних досліджень виявлено ДНК-вірус африканської чуми свиней в одній пробі патологічного матеріалу, відібраного від одного трупу свійської свині в приватному господарстві с. Новоукраїнське Ріпкинської територіальної громади Голубицького старостинського округу Чернігівського району Чернігівської області.

Просимо дану інформацію довести до власників особистих господарств жителів громади з метою вжиття всіх заходів безпеки відповідно до вимог недопущення розповсюдження вірусу африканської чуми свиней.

Крім того, при виявленні підозри захворювання на африканську чуму свиней просимо терміново повідомляти працівників ветеринарних установ району.