Малодівицька громада

Чернігівська область, Прилуцький район

Національний конкурс „Благодійна Україна-2022” під гаслом „Благодійність на захисті України”

Дата: 30.03.2023 09:34
Кількість переглядів: 66

Метою Конкурсу є всебічна підтримка волонтерського та благодійного руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

Завданнями Конкурсу є: популяризація благодійництва та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик; відзначення кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року; інформування суспільства про кращі практики благодійноcті; популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності та волонтерства, актуальність та суспільна значущість різнопланових реалізованих доброчинних проектів.

Основні колективні номінації: 1. Благодійність великого бізнесу; 2. Благодійність середнього та малого бізнесу; 3. Корпоративна благодійність; 4. Колективне волонтерство; 5. Всеукраїнська благодійність; 6. Регіональна доброчинність; 7. Місцева доброчинність; 8. Доброчинність в охороні здоров’я; 9. Доброчинність у освіті та науці; 10. Доброчинність у культурі та мистецтві; 11. Доброчинність у соціальній сфері; 12. Доброчинність у сфері екології та охорони довкілля; 13. Доброчинність у захисті України; 14. Доброчинність неурядового сектору; 15. „Добро починається з тебе”; 16.„Молодіжні доброчинні ініціативи”; 17. Доброчинна акція року; 18. Платформа добра”; 19. „Інновації в доброчинній діяльності”. Індивідуальні номінації: 20. Благодійник року. 21. Волонтер року. 22. Менеджер року у сфері доброчинності. Спеціальні номінації: 23. Народний доброчинець. 24. Медіа і доброчинність. 25. Допомога з-за кордону.

Останній термін подачізаявок для участі в Конкурсі „Благодійна Україна2022” – 30 квітня 2023 року (включно).

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті: https://blagoukraine.org, facebook: BlagodijnaUkraina, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора