Різдвяна акція зі збору гуманітарної допомоги для військовослужбовців.

Дата: 28.12.2022 11:54

Фото без описуДо уваги жителів Малодівицької громади!

Кожен бажаючий може долучитися до Різдвяної акції зі збору гуманітарної допомоги для військовослужбовців Збройних сил України, які в даний час знаходяться на передовій, виконуючи бойові завдання зі збереження територіальної цілісності нашої Батьківщини.

Малодівицькою селищною радою та старостинськими округами громади проводиться збір овочів (цибуля, морква, столовий буряк, крім картоплі), фрукти, смаколики (печиво, цукерки), чай, кава, цукор, цигарки, засоби гігієни, теплі речі (шкарпетки, термобілизна …) збір проводитиметься в приміщеннях селищної ради до 4 січня 2023 року включно та приміщеннях старостинських округів  до 3 січня 2023 року.

Все зібране буде передане представникам громадської організації ПАТРІОТ ПРИЛУКИ для відправлення військовослужбовцям ЗСУ.

Вдячні кожному, хто долучиться до благодійної акції.

З різдвяними та новорічними вітаннями!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ!

ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!