ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадського обговорення кандидатури старости Обичівського старостинського округу №2

Дата: 27.12.2022 16:03

ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадського обговорення кандидатури старости Обичівського старостинського округу №2

Комісія з проведення громадського обговорення кандидатури старости  Обичівського старостинського округу №2 Малодівицької селищної ради, створена розпорядженням Малодівицького селищного голови Олени Журавель № 324 від 27.12.2022 року, інформує про проведення громадського обговорення, шляхом відвідування місць проживання громадян старостинського округу, що є повнолітніми та мають право голосу на виборах, кандидатури Симонець Людмили Михайлівни на посаду старости Обичівського старостинського округу Малодівицької селищної ради, яке відбудеться 28-31 грудня 2022 року на території Обичівського старостинського округу Малодівицької селищної територіальної громади (с.Обичів, с. Радьківка та с. Заудайка).

Ініціатор громадського обговорення - Малодівицький селищний голова Олена Петрівна Журавель.

Право голосу на громадському обговоренні мають тільки зареєстровані жителі відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.