обгрунтування закупівлі природного газу на 2023рік

Дата: 25.11.2022 15:51

Обгрунтування застосування переговорної процедури закупівлі (посилання на експертні , нормативно технічні та інші  документи що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівель:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі розроблені відповідно до наявної потреби для забезпечення діяльності закладів підпорядкований Малодівицькій селищній раді, а саме для опалення приміщень закладів освіти, дитячих садочків, пожежної частини, амбулаторії, територіального центру соціального обслуговування населення, селищної ради.

Технічні, якісні та кількісні характеристики  предмета закупівлі  повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України, діючими на період постачання товару.

Предмет закупівлі:  Газове паливо – за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)

Кількість товарів  - 65,5 тисяч м. куб

Місце доставки: постачання природного газу  здійснюється за адресами підпорядкованими Малодівицькій селищній раді :

Строк поставки товару: 01.01. 2023року  до 31.03.2023 року. включно

Обгрунтування :      31.10.2022 року було оголошено закупівля за процедурою відкриті торги з особливостями  за предметом закупівлі Природний газ (ДК 021: 2015  09120000-6 Газове паливо) за ідентифікатором UA-2022-10-31-00136-a.Закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель відповідно доп. 48 Особливостей – «неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями» , звіт про результати проведення закупівлі  від 08 листопада 2022 року UA-2022-10-31-001366-a.

Таким чином, з огляду на норми Постанови КМУ №1178  Особливостей відповідно до пп.6  п. 13» Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тисяч гривень, послуг поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тисяч гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При  цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).

Отже з огляду на вище вказане застосовуємо виключення на закупівлю за предметом Природний газ (ДК 021: 2015  09120000-6 Газове паливо) і укладаємо прямий договір. За результатами закупівлі, здійсненої до цього пункту, оприлюднюємо в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві положення», а саме не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладання договору.

З огляду на викладене, рішення замовника про проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.   Документальне підтвердження для застосування виключення Звіт про результати проведення процедури закупівлі від 08 листопада 2022 року UA-2022-10-31-001366-a.