ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ОЦІНЮВАЧА МАЙНА

Дата: 20.10.2022 14:07

ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ОЦІНЮВАЧА МАЙНА

Малодівицька селищна рада оголошує конкурс оцінювача майна комунальної власності, а саме: нежитлового приміщення площею 11,1 кв.м., що знаходиться на другому поверсі адміністративної будівлі за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, смт. Мала Дівиця, вулиця Незалежності, будинок 2.

Організатор конкурсу: Малодівицька селищна рада.

Час і місце проведення конкурсу: 07 листопада 2022 року  о 12:00 год  в приміщенні Малодівицької селищної ради за адресою: 17523, Чернігівська область, Прилуцький район, смт. Мала Дівиця, вулиця Слобідська,3.

Контактна особа, в якої можна ознайомитися з умовами проведення конкурсу:

Яковенко Катерина Юріївна – спеціаліст з юридичних питань та цивільного захисту (тел. (04637)67536).

Спосіб подання конкурсних пропозицій: конкурсна пропозиція претендентів подається у запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях). Термін виконання оцінки об’єкта не повинен перевищувати 10 календарних днів.  Документи приймаються по 04 листопада 2022 року (включно) за адресою:  смт. Мала Дівиця, вулиця Слобідська, 3. Малодівицька селищна рада. Телефон для довідок (04637)67536.

Детальна інформація по проведенню конкурсу оцінювача майна комунальної власності розміщена на офіційному сайті Малодівицької селищної ради в розділі «Оголошення».