Дата: 24.02.2022 09:36

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації інформує про інвестиційну пропозицію ТЗОВ «ЛЬОН» щодо розміщення виробничих потужностей на території області.

Виробнича діяльність компанії розпочата у 2015 році. З цього часу було здійснено будівництво та облаштування виробничих цехів на території м. Каменя-Каширського Волинської області площею 2000 м2 та складів для заготівлі сировини площею 4000 м2, розроблене, виготовлене та задіяне у виробництві деревних гранул (пелетів) технологічне обладнання, наведене у додатку.

Основним видом продукції, що виробляється, є паливні гранули з тирси і тріски (переробка відходів деревини від виробництва європіддонів). Через функціонування на території Волинської області низки подібних підприємств виникла ситуація обмеженості сировинної бази для повного завантаження виробництва. Рівень виробничих потужностей за останні місяці знизився з 800 тонн до 200 тонн продукції на місяць.

У зв’язку із суттєвим зниженням обсягів виробництва та необхідністю пошуку сировини компанією розглядається можливість перевезення даного виробництва в інший регіон України шляхом продажу або дольової участі бізнесу в даному проекті. Власник готовий розглянути всі варіанти можливої співпраці.

Зазначена інвестиційна пропозиція може зацікавити бізнес, задіяний в таких виробництвах: лісопереробка (із наявністю відходів), фермерські господарства, цукрові заводи (переробка меляси), переробка соняшника.

У разі наявності сировинної бази для повного завантаження зазначеного виробництва, зацікавленості у розміщенні підприємства на підвідомчій території або наявності інтересу бізнесу щодо  участі у даному проекті, в т.ч. на дольовій основі, просимо звертатися безпосередньо до керівника проекту Леоніда Ятчука (тел. +380676576712).

Технологічне обладнання

Обладнання для виробництва пелетів

1

Рубальна машина (перебиває будь-який вид дерева в тріску середньої фракції) – 10 м3/год

2

2 конвеєри по 10-12 м (для подачі тріски з рубильної машини в молоткову дробарку і з дробарки в бункер) – 10 м3/год

Молоткова дробарка (тріску середньої фракції перебиває в дрібну) – 8-10 т/год

4

Бункер для зберігання тріски / тирси – 120 м3

5

Контейнер для подачі дров/деревних відходів на рубильну машину 2,0*2,0*1,25 м – 31 шт.

6

Завантажувальний бункер (бум) на 20 м3 для тирси з автоматичною подачею (рухома підлога) – 2,5 т тирси / тріски в сухому вигляді

7

Ланцюговий конвеєр для подачі сирої тирси / тріски в сушильний барабан – 12 м/п