Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, (посилання на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застовування процедури закупівлі): Послуги з розподілу природного газу

Дата: 31.01.2022 14:24

Найменування предмета закупівлі: код ДК 021:2015 – 65210000-8  Розподіл газу (Послуги з розподілу природного газу)

Процедура закупівлі – переговорна

Назва учасника– АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ  «ЧЕРНІГІВГАЗ»

Код ЄДРПОУ 03358104, 14021 м. Чернігів , вул. Любецька,68 тел. 0462 941204

Обсяг закупівлі (надання послуг) становить  106930 м. куб.

Ціна за 1 м. куб.  Становить2,112 грн. в т.ч. ПДВ-20%.

Вартість предмета закупівлі : 225836,16  грн.  ( Двісті двадцять п’ять  тисяч вісімсот тридцять шість   грн. 16 коп.)

Місце надання послуги: заклади Малодівицької селищної ради

Строк надання послуги: протягом  2022 року.

Умови застосування переговорної процедури закупівлі: п. 2 ч.2 статті 40 Закону України  « Про публічні закупівлі якщо роботи, товари  чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності такого випадку a саме відсутність конкуренції з технічних причин.

Відповідно до ч. 2 ст. 5 Закону України «Про природні монополії», зведений перелік субєктів природних монополій ведеться   Антимонопольним комітетом України на підставі реєстрів субєктів природних монополій у сфері житлово – комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, в яких діють субєкти природних монополій, - національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначених комісій. Відповідно до п. 2 Порядкускладання та ведення зведеного переліку субєктів природних монополій, затвердженогорозпорядженням Антимонопольного комітету України від 28.11.2012р. №874-р, до Зведеного переліку включаються субєкти господарювання (юридичні особи), які виробляють (реалізують) товари на ринках, що перебувають у стані природної монополії та включені до реєстрів субєктів природних монополій у відповідних сферах органами, що здійснюють державне регулювання у сфері природних монополій.

Відповідно до Зведеного переліку суб'єктів природних монополій, що розміщений на офіційному інтернет-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua) станом на листопад АТ «Оператор газорозподільнї системи  «ЧЕРНІГІВГАЗ»  та згідно реєстру субєктів природних монополій у сфері енергетики станом на 30.12.2021 року, розміщеному на офіційному веб-сайті НКРЕКП  є субєктом природних монополій на території Чернігівської області з розподілу природного газу.

Отже Малодівицька селищна рада з технічних причин не має можливості отримувати послуги з розподілу природного газу іншими організаціями.Дані послуги на території знаходження замовника можуть бути надані лише певним постачальником – Акціонерним товариством «Оператор газорозподільної системи «ЧЕРНІГІВГАЗ».  Інша альтернатива відсутня.

Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:

1. Реєстр субєктів природних монополій, які провадять господарську діяльність у сфері енергетики станом на 312.2021 року.
  2. Зведений перелік субєктів природних монополій станом на 30.11.2021 року
  3. Постанова НКРЕКП № 942 від 04.06.2019 р.
  4. Постанова НКРЕКП №807 від 16.09.2017 року.