Шановні депутати та посадові особи  місцевого самоврядування Малодівицької селищної ради!

Дата: 28.01.2022 11:20

Звертаємо вашу увагу, що з 01 січня 2022 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2021 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триватиме до 31 березня 2022 року включно.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) посадові особи місцевого самоврядування та депутати місцевих рад зобов’язані щорічно подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство з питань запобігання корупції.

Всі оновлені роз’яснення на офіційному сайті НАЗК в розділі «База знань», або за посиланням https://wiki.nazk.gov.ua/category/deklaruvannya/