ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадського обговорення кандидатури старости Великодівицького старостинського округу

Дата: 13.01.2022 15:52

Комісія з проведення громадського обговорення кандидатури старости  Великодівицького старостинського округу №3 Малодівицької селищної ради, створена розпорядженням Малодівицького селищного голови Олени Журавель № 8 від 13.01.2022 року, інформує про проведення громадського обговорення, шляхом відвідування місць проживання громадян старостинського округу, що є повнолітніми та мають право голосу на виборах, кандидатури Ремиги Оксани Григорівни на посаду старости Великодівицького старостинського округу Малодівицької селищної ради, яке відбудеться 15-16 січня 2022 року на території Великодівицького старостинського округу Малодівицької селищної територіальної громади (с.Велика Дівиця та с.Петрівка).

Ініціатор громадського обговорення - Малодівицький селищний голова Олена Петрівна Журавель.

Право голосу на громадському обговоренні мають тільки зареєстровані жителі відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.