14 грудня 2021 року відбулося відкриття поліцейської станції в Малодівицькій територіальній громаді

Дата: 14.12.2021 16:01

Сьогодні відбулася знакова подія у житті нашої територіальної громади - відкриття поліцейської станції.

Малодівицька територіальна громада стала однією з перших громад на Прилуччині, яка активно долучилася до впровадження на своїй території проєкту Нацполіції «Поліцейський офіцер громади».

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський  та  Малодівицький селищний голова Олена Журавель урочисто перерізали символічну стрічку, що стало сигналом про початок роботи надважливої для наших мешканців установи.

Для якісної роботи поліцейського офіцера громади  було проведено належний ремонт приміщення та підведено всі комунікації  коштами селищної ради.

Після урочистого відкриття гості оглянули нове службове приміщення, де є робочий кабінет та кімната відпочинку, забезпечено оргтехнікою, канцелярським приладдям та необхідною технікю для роботи в режимі 24/7.