В першу неділю листопада в Україні відзначається день працівника соціальної сфери України.

Дата: 08.11.2021 09:53

Соціальна робота – це місія, яка вимагає, крім чуйності і доброти, ще й високого рівня професіоналізму, вміння своєчасно і якісно надавати допомогу! Покращення ситуації на ринку праці, зростання рівня зайнятості населення та зменшення кількості безробітних - один з пріоритетних напрямків для служби зайнятості. Державна служба зайнятості  найближчим часом  має стати сучасною сервісною установою з клієнтоорієнтованим підходом до обслуговування як тих, хто шукає роботу, так і роботодавців.

У день відзначення 31-ї річниці створення служби, щиро бажаю всім колегам професійного натхнення, здоров’я, миру, щастя і любові, родинного тепла, завзяття та оптимізму, самовідданої праці на благо громадян України.

Директор Прилуцької міськрайонної філії

Чернігівського ОЦЗ Лариса Татарченко