Дата: 07.09.2021 15:48

07.09.2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Малодівицької селищної ради на якому були розглянуті питання:

1. Про роботу відділень територіального центру соціального захисту населення (надання соціальних послуг) Малодівицької селищної ради.
  2. Про роботу соціальних робітників територіального центру соціального захисту населення (надання соціальних послуг) Малодівицької селищної ради.
  3. Про затвердження рішення №1 від 31.08.2021р місцевої комісії з питань розподілу у 2021 році коштів  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (далі – місцева комісія) оформлене протоколом №1 від 31.08.2021року.
  4. Про надання адресної одноразової грошової допомоги при народженні дитини.
  5. Про виділення матеріальної допомоги на поховання.
  6. Про виділення матеріальної допомоги на поховання померлого учасника бойових дій.
  7. Про виділення матеріальної допомоги на лікування.
  8. Про надання допомоги педагогічним працівникам навчальних закладів, що належать до Малодівицької територіальної громади, до місця роботи та у зворотному напрямку.
  9. Про черговий призов громадян України на строкову військову службу у вересні-грудні 2021 року.
  10. Про призначення опікуна над майном дитини – сироти.
  11. Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення Дня захисника Вітчизни.
  12. Про виділення матеріальної допомоги учасникам бойових дій до Дня захисника Вітчизни.
  13. Про відзначення Дня усиновлення.
  14. Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг для проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни.
  15. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв.
  16. Про затвердження графіків прийому громадян селищним головою в старостинських округах Малодівицької територіальної громади.
  17. Про організацію футбольного турніру в честь Героя України Олега Міхнюка.
  18. Про створення комісії з інвентаризації водних об’єктів.

Заслухані звіти директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малодівицької селищної ради Тимко Антоніни Володимирівни, завідувача відділення соціальної допомоги вдома Шелест Вікторії Альбертівни, соціальних робітників:

Горбань Ольги

Маришової Ірини

Юрченко Оксани

Олійник Наталії

Межинської Наталії

Лобко Володимира

Михайленко Світлани

Михайленко Михайла

Філозоп Наталії

Вовк Людмили

По кожному розглянутому питанню прийнято відповідне рішення.