Малодівицька громада

Чернігівська область, Прилуцький район

Виконавчий комітет Малодівицької селищної ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 26.08.2021 14:37
Кількість переглядів: 253

Виконавчий комітет Малодівицької селищної ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки  майна комунальної власності Малодівицької селищної ради

Об`єкт оцінки: нежитлове приміщення площею 22,1 кв.м., що знаходиться на другому поверсі адміністративної будівлі за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, смт Мала Дівиця, вулиця Незалежності, будинок 2.

Мета: проведення експертної оцінки майна комунальної власності нежитлового приміщення, для  передачі приміщення в оренду.

Конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності з незалежної оцінки об’єктів комунального майна, затвердженого 16.10.2019 року двадцять дев’ятою сесією сьомого скликання Малодівицької селищної ради.

Учасникам конкурсу потрібно подати до виконавчого комітету Малодівицької селищної ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

До підтвердних документів належать:

  • заява на участь у конкурсі (за встановленою формою);
  • копія установчого документа претендента;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;
  • копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо). 

Всі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою.

Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях). Термін виконання оцінки об’єкта не повинен перевищувати 10 календарних днів.

Документи приймаються по 10 вересня 2021 року (включно) за адресою: смт. Мала Дівиця, вул. Слобідська, 3. Малодівицька селищна рада. Телефон для довідок (04637) 67536.

Документи надсилаються поштою або подаються особисто до виконавчого комітету Малодівицької селищної ради за адресою: 17523, Чернігівська обл., Прилуцький р-н, смт. Мала Дівиця, вул. Слобідська,3, телефон (04637) 67536.

Режим роботи: понеділок –п’ятниця: 8.00-17.00 год., вихідні дні – субота, неділя.

Прийом документів припиняється 10.09.2021 року о 17.00 год.

 

Конверти претендентів з конкурсною документацією розпечатуватимуться на засіданні комісії.

Конкурс відбудеться 13 вересня 2021 року о 12:00.

 


Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора