Мешканець Прилук отримав вирок суду за контрабанду вибухових речовин

Дата: 16.08.2021 11:04

Мешканець Прилук отримав вирок суду за контрабанду вибухових речовин

Вироком суду завершився для  мешканця м. Прилук протизаконний бізнес на контрабандному переправленні вибухових речовин через державний кордон України.

Співробітники СБУ затримали зловмисника у лютому 2021 року у пункті пропуску «Нові Яриловичі» під час спроби незаконно перевезти понад кілограм пороху.

Слідство встановило, що зловмисник скуповував вибухівку для перепродажу за кордон та переправляв рейсовими автобусами. Своїх клієнтів ділок підшукував через мережу Інтернет на спеціалізованих сайтах.

За вироком суду зловмисника визнано винним у скоєні злочинів, передбачених ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч.1 ст.201 (контрабанда) Кримінального кодексу України. Йому призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з встановленням іспитового терміну 2 роки.