Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Малодівицької селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Малодівицької селищної територіальної громади»

Дата: 07.06.2021 08:59

Аналіз регуляторного впливу

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення селищної ради підготовлено на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», зі змінами (Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1151).

Проєкт рішення Малодівицької селищної ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Малодівицької селищної територіальної громади» розроблений відповідно до Податкового кодексу України з метою поповнення бюджету територіальної громади (надалі ТГ) для виконання Плану (Програми) соціально-економічного та культурного розвитку Малодівицкої селищної ради на 2021 - 2022 роки.

Регуляторний орган: Малодівицька селищна рада.

Розробник: відділ фінансів Малодівицької селищної ради.

Контакти: тел.(04637) 53236.

Повна версія  аналізу регуляторного впливу завантажити за посиланням...