УКРПОШТА приймає сплату податків на нерухоме майно, плату за землю та інші платежі

Дата: 13.05.2021 11:40

Національний оператор поштового зв'язку України АТ «Укрпошта» повідомляє про можливість сплати податку на нерухоме майно, плати за землю та інших обов'язкових платежів до бюджету найбільш зручним способом за вигідним тарифами:

·при наявності в населеному пункті автоматизованого відділення Укрпошти здійснити платіж можна в касівідділення або листоноші вдома, комісія становитиме 9 грн.

·якщо в населений пункт приїздить пересувне відділення Укрпошти, то здійснити платіж можна за графіком роботитакого відділення або вдома листоноші села, комісія становитиме 10 грн.

Сплата податку на майно безпосередньо впливає на рівень наповнення місцевих бюджетів, а відтак і розвиток територіальних громад.

З метою своєчасної сплати всіх необхідних платежів населенням Вашої громади, просимо інформувати платників про найбільш зручний спосіб оплати та мінімальну вартість послуг, що пропонує Укрпошта.

В додатку до листа інформація від ДПС у Чернігівській області з довідкової інформацією для платників.

З повагою, Чернігівська дирекція АТ «Укрпошта»