Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження тарифів на вивезення та розміщення твердих побутових відходів»

Дата: 22.04.2021 12:05

про оприлюднення проєкту регуляторного акту

«Про затвердження тарифів на вивезення та розміщення твердих побутових відходів», що надаються комунальним підприємством «АРТ-С» Сухополовянської сільської ради в особі директора Поправка І.М. населенню та споживачам всіх форм власності по Малодівицькій територіальній громаді

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення тарифів на послуги вивезення та розміщення твердих побутових відходів», що надаються комунальним підприємством «АРТ-С» Сухополовянської сільської ради  населенню та споживачам всіх форм власності по Малодівицькій територіальній громаді та аналізу його регуляторного впливу.

Проект спрямований на реалізацію державної політики у сфері благоустрою громади, встановлення та регулювання тарифів та послуг з вивезення твердих побутових відходів для населення, визначення розрахунків економічно - обґрунтованих витрат на послуги з вивезення побутових відходів, що надаються підприємством споживачам для погодження тарифів виконавчим комітетом сільської ради.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Малодівицької селищної ради у розділі «Регуляторні акти».

Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою впродовж 1 (одного) місяця з дня оприлюднення даного повідомлення:

Чернігівська обл.

Прилуцький р-н.