Шановні депутати та посадові особи місцевого самоврядування нагадуємо Вам, що з 1 січня до 31 березня 2021 року включно розпочато процедуру подачі декларацій про доходи за 2020 рік.

Дата: 03.03.2021 16:15

Шановні депутати та посадові особи місцевого самоврядування нагадуємо Вам, що з 1 січня до 31 березня 2021 року включно, розпочато процедуру подачі декларацій про доходи за 2020 рік.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон), зокрема, посадові особи місцевого самоврядування та депутати місцевих рад зобов’язані щорічно подавати шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Пам’ятайте:

За невиконання даних вимог антикорупційного законодавства наступає адміністративна та кримінальна відповідальність.